Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Microsoft tilbyder her en tablet, der har Windows 10 Home præinstalleret og holder dine apps kørende med en kompetent Quad Core processor. Lad ingen vigtige øjeblikke gå tabt med e
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Microsoft Surface Pro 7 i7 16GB 256GB er 13.286 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Ligegyldigt om du vil læse e-gbøger eller vil scrolle gennem nyhederne, så kan den her tablet være et godt valg. Skærmen på hele 12,3-tommer gør det nemt at læse på den og at se film. En perfekt tablet til at få klaret de små og store ting i din hverdag!
Lagerpladsen er ikke særlig stor med 256 GB, men det burde være nok, hvis du ikke behøver, at have en masse billeder og videoer opbevaret her. Hvis du er kan lide at tage billeder - synes du helt sikkert, at det er fedt med et kamera både bagpå og foran.
Skærmen er en LCD skærm med LED-baggrundsbelysning, som i meget lyse omgivelser er bedre end OLED eller AMOLED skærme. Microsoft Surface Pro 7 i7 16GB 256GB er en Windows tablet, og er installeret med Windows 10 Home.
Alt i alt er Microsoft Surface Pro 7 i7 16GB 256GB et meget praktisk produkt. Den har et af de højeste gennemsnit i anbefalinger med 4.2 ud af 5, så vi tror du vil blive glade for den. Hvis du sammenligner priserne for den her tablet på PriceRunner vil du se, at den laveste pris i øjeblikket er 13286.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Microsoft Surface Pro 7 i7 16GB 256GB |
| Mærke | Microsoft |
Serie | |
| Serie | Microsoft Surface Pro |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2019 |
| Farve | Sort, Grå |
| Skærmstørrelse | 12.3 " |
| Styresystem Version | Windows 10 Home |
| Styresystem | Windows |
Kamera | |
| Kameraopløsning | 8.0 MP |
| Videoopløsning (maks) | 1080p (Full HD) |
| Kameraopløsning (front) | 5.0 MP |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Nej |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Ja |
Tilslutninger | |
| USB-version | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, USB-C, USB-A |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Display | |
| Skærmopløsning | 2736x1824 |
| Pixeltæthed (PPI) | 267 |
| Aktiv Digitizer (styluspen) | Ja |
| Skærmtype | LCD |
Lagring | |
|---|---|
| Hukommelseskorttype | microSDHC, microSD, microSDXC |
| Lagerkapacitet | 256 GB |
Hukommelse | |
| RAM | 16 GB |
Processor | |
| Processorhastighed | 1.3 GHz |
| Processorkerner | Quad Core |
| Grafikprocessor (GPU) | Intel Iris Plus Graphics |
| System on Chip (SOC) | Intel Core i7 |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Wi-Fi Direct | Nej |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Batteritid | 10.5 timer |
Mål | |
| Dybde | 8.5 mm |
| Bredde | 292.0 mm |
| Vægt | 790.0 g |
| Højde | 201.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-10-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .