Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
-Silver.jpg)
Fra Apple fås denne iPad; den styres af Apple iPadOS og byder på meget generøs hukommelse på 128 GB. Lad ingen vigtige øjeblikke blive glemt med et bagkamera på 8 MP.
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Priserne vises eksklusive fragt. Lige nu er der ingen butikker, som sælger Apple iPad 10.2" 128GB (2020) Silver. De viste data er historiske priser.
Ligegyldigt om du vil læse e-gbøger eller vil scrolle gennem nyhederne, så kan den her iPad være et godt valg. Skærmen på 10,2-tommer gør det nemt at læse på den og at se film. En god mellemting mellem en mobiltelefon eller bærbar.
At tableten er udstyret med et 1,2-megapixel kamera foran gør den perfekt til video-opkald. Selv tungere apps skulle kunne køre nemt, siden den her tablet er udstyret med en hurtig hexa core processor.
Operativsystemet på den her iPad er Apple iPadOS. Den højt-opløste skærm med 2160x1620 pixels, giver et skarpt og flot billede.
Alt i alt er iPad 10.2" 128GB (2020) et meget praktisk produkt. Hvis du sammenligner priserne på iPad 10.2" 128GB (2020) på PriceRunner vil du lige nu se, at den kan købes til en pris fra kr. Det er også en tablet, der ligger helt i top i forhold til popularitet. Den har et af de højeste gennemsnit i anbefalinger med 4.7 ud af 5, så vi tror du vil blive glade for den.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Apple iPad 10.2" 128GB (2020) Silver |
| Mærke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPad |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2020 |
| Farve | Sølv |
| Producent farve | Silver |
| Skærmstørrelse | 10.2 " |
| Styresystem Version | Apple iPadOS |
| Styresystem | iPadOS |
Kamera | |
| Kameraopløsning | 8.0 MP |
| Videoopløsning (maks) | 1080p (Full HD) |
| Kameraopløsning (front) | 1.2 MP |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Telefotokamera | Nej |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Ultra-Wide Angle-kamera | Nej |
Egenskaber | |
| Fingeraftrykslæser | Ja |
| Vandafvisende | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Ja |
Tilslutninger | |
| Antal USB-A | 0 stk |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, Lightning |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Lagring | |
| Lagerkapacitet | 128 GB |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | Genbrugsmateriale |
Display | |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2160x1620 |
| Pixeltæthed (PPI) | 264 |
| Aktiv Digitizer (styluspen) | Ja |
| Skærmtype | IPS |
Trådløst | |
| Miracast (Screen Mirroring) | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiDi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Wi-Fi Direct | Nej |
| WI-FI | Ja |
| Mobilnetværk | Nej |
Processor | |
| Processorkerner | Hexa Core |
| System on Chip (SOC) | Apple A12 Bionic Neural Engine |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | LiPo |
| Batteritid | 10.0 timer |
Mål | |
| Dybde | 7.5 mm |
| Bredde | 250.6 mm |
| Vægt | 490.0 g |
| Højde | 174.1 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-09-16 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .