Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Multikoger, Målskala, Non-stick, Display, Tåler opvaskemaskine, Holdes varm, Timer, Dampbakke, Automatisk slukning, Varmeafskærmende håndtag, 1.5L
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 125 kr. lavere end gennemsnittet.
Annonce
Laveste pris for TriStar RK-6132 er 324 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TriStar RK-6132 |
| Mærke | TriStar |
| Type | Multikogere |
Strømkilde | |
| Effekt | 500 W |
Mål | |
| Højde | 26.0 cm |
| Bredde | 26.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-03-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Funktioner | Automatisk slukning, Målskala, Dampbakke, Varmeafskærmende håndtag, Timer, Holdes varm, Non-stick, Tåler opvaskemaskine, Display |
| Farve | Sølv, Grå |
| Form | Rund |
| Multikogerfunktioner | Yoghurt, Bagning, Suppe, Ris, Dampkogning, Pasta |
| Antal programmer | 7 |
| Temperatur (maks) | 75.0 °C |
| Volumen | 1.5 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .