Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 1.327 kr. lavere end gennemsnittet.
Annonce
Laveste pris for Dell Professional P2416D er 1.502 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dell Professional P2416D |
| Mærke | Dell |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Type | Professionel |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Nej |
| Skærmstørrelse | 23.8 " |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 8 ms |
| Justerbar højde | Nej |
| Pixelstørrelse | 0.205 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 8.0 ms |
| Skærmopløsning | 2560x1440 |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 8 bit |
Billede | |
| HDR | Nej |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Buet skærm | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.3 W |
| Strømforbrug (i drift) | 35 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2015-05-29 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 4 stk |
| Ethernet | Nej |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | 1 |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Nej |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Vægt med stativ | 3.58 kg |
| Bredde | 36.9 cm |
| Dybde med stativ | 20.5 cm |
| Højde med stativ | 56.6 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .