Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Lenovo ThinkVision P40w-20 er 9.861 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
Den her skærm kunne være lige det du har brug for til dit kontor-setup. Undervurder aldrig, hvor vigtigt det er med et ordentligt setup med skærm, keyboard, mus og alt det andet tilbehør, der kan forbedre ergonomien i dit hjemmekontor.
Med 39.7" er det en af de større skærme. Panelet er af typen IPS/PLS. Den her type panel er ikke så almindelig i moderne skærme. Den her model har ultra wide billedeformat 21:9.
Når du skal sammenligne skærme er det blandt andet vigtigt at kigge på responstid og opdateringshastighed. Med 6 ms responstid er den her skærm ikke skabt til at blive brugt til de seneste computerspil eller film i høj opløsning. Den her model har en opdateringshastighed på 75 Hz. Det er en ret høj opdateringshastighed sammenlignet med andre modeller.
Den her skærm er utrolig populær på vores side og hvis du sammenligner priserne her, vil du se at den laveste pris lige nu er på 9861.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lenovo ThinkVision P40w-20 |
| Mærke | Lenovo |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Standard |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Nej |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 40.0 " |
| Energiklasse | G |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 6 ms |
| Justerbar højde | Nej |
| Pixelstørrelse | 0.1815 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 6.0 ms |
| Skærmopløsning | 5120x2160 (UltraWide) |
| Opdateringshastighed | 75 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 10 bit |
Billede | |
| HDR | Ja |
| Billedforhold | 21:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skærmkrumning | 2500R |
| Buet skærm | Ja |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Sølv |
| TCO-Certificering | TCO 8.0 |
| Bæredygtighedscertificeringer | EPEAT, TCO, Energy Star |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-05-20 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 5 stk |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Ja |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Ja |
| VGA | Nej |
| USB-type | USB-A, USB-C |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (1000t) | 42.0 kW/h |
| Strømforbrug (i drift) | 65 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 200x100 mm, 100x100 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 10.1 cm |
| Vægt med stativ | 14.7 kg |
| Bredde | 94.8 cm |
| Dybde med stativ | 27.9 cm |
| Højde uden stativ | 42.9 cm |
| Højde med stativ | 64.1 cm |
| Vægt uden stativ | 10.0 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .