Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Dell S3222DGM er 2.760 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Den her skærm kunne være lige det du har brug for til dit gaming-setup. Undervurder aldrig, hvor vigtigt det er med et ordentligt setup med skærm, keyboard, mus og alt det andet tilbehør, der kan forbedre ergonomien i din battle station.
Med 31.5" er det en af de større skærme på markedet. Den her model har det meget almindelige billedeformat 16:9 (Wide). Panelet er af typen VA, giver høj billedekvalitet, ofte på bekostning af en lidt længere responstid.
Hvis du leder efter en skærm til gaming, så er egenskaber som responstid og opdateringshastighed vigtige. Opdateringshastigheden på den her model er 165 Hz, hvilket er i den høje ende, når det kommer til opdateringshastighed. Med en responstid på 1 ms får du en perfekt skærm til gaming og en god oplevelse uden hak.
Den her skærm er utrolig populær på vores side. Den laveste pris lige nu er 2760.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dell S3222DGM |
| Mærke | Dell |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | VA |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 3000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Gaming |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Nej |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 32.0 " |
| Energiklasse | E |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar højde | Ja |
| Pixelstørrelse | 0.2724 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 1.0 ms |
| Skærmopløsning | 2560x1440 |
| Opdateringshastighed | 165 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 8 bit |
Billede | |
| HDR | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skærmkrumning | 1800R |
| Buet skærm | Ja |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Tilslutninger | |
|---|---|
| DisplayPort-Version | 1.2 |
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.3 W |
| Strømforbrug (1000t) | 26.0 kW/h |
| Strømforbrug (i drift) | 50 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 8.2 cm |
| Vægt med stativ | 10.2 kg |
| Bredde | 70.9 cm |
| Dybde med stativ | 23.8 cm |
| Højde uden stativ | 42.4 cm |
| Højde med stativ | 45.6 cm |
| Vægt uden stativ | 7.4 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-07 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .