Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for AOC U28G2XU/BK er 4.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Ligegyldigt om du er på udkig efter nyt hardware til dit hjemmekontor eller din gaming station, så kan den her skærm være noget for dig. Du bør aldrig gå på kompromis med kvalitet når det kommer til de her ting.
En skærms responstid og opdateringshastighed er meget vigtige egenskaber, når du sammenligner skærme. Den her model har en opdateringshastighed på 144 Hz, hvilket er i den høje ende, når det kommer til opdateringshastighed. Med en meget lav responstid på 1 ms, er du sikker på at få en god gaming oplevelse.
Den her skærm er på 28 tommer og skulle kunne opfylde de flestes behov. Den her skærms panel er af typen IPS/PLS. Den her type panel er ikke så almindelig i moderne skærme. Den her model har det meget almindelige billedeformat 16:9 (Wide).
Kort sagt, så har det her produkt mange fordele. Den laveste pris lige nu er 4499.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | AOC U28G2XU/BK |
| Mærke | AOC |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Gaming |
| Lanceringsår | 2021 |
| Farve | Sort, Rød |
| Højtalere | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-sync Compatible |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 28.0 " |
| Energiklasse | A, G |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar højde | Ja |
| Pixelstørrelse | 0.16 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 1.0 ms |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K) |
| Opdateringshastighed | 144 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 370.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 8 bit |
Billede | |
| HDR | Ja |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Buet skærm | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-22 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| DisplayPort-Version | 1.4 |
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 4 stk |
| Antal DisplayPort | 2 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-type | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug HDR (1000t) | 60.0 kW/h |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (1000t) | 33.4 kW/h |
| Strømforbrug (i drift) | 45 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 4.9 cm |
| Vægt med stativ | 6.1 kg |
| Bredde | 63.6 cm |
| Dybde med stativ | 24.5 cm |
| Højde uden stativ | 36.9 cm |
| Højde med stativ | 47.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .