Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for ASUS TUF Gaming VG27VQM er 1.615 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Ligegyldigt om du er på udkig efter nyt hardware til dit hjemmekontor eller din gaming station, så kan den her skærm være noget for dig. Du bør aldrig gå på kompromis med kvalitet når det kommer til de her ting.
Den her skærm er på 27" og skulle kunne opfylde de flestes behov. Den her skærm har det meget almindelige billedeformat 16:9 (Wide). Den her skærms panel er af typen VA. Et VA panel er godt til billedredigering.
Når du skal sammenligne skærme er det blandt andet vigtigt at kigge på responstid og opdateringshastighed. Responstiden er på 1 ms, og er perfekt til gaming. Skærmen bør kunne køre dine spil uden problemer. Opdateringshastigheden på den her model er 240 Hz, hvilket gør den her skærm god til gaming.
Den her skærm er virkelig populær på vores side og hvis du sammenligner priserne her, vil du se at den laveste pris lige nu er på 1615.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ASUS TUF Gaming VG27VQM |
| Mærke | ASUS |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | VA |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 3000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Gaming |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 27.0 " |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar højde | Ja |
| Pixelstørrelse | 0.311 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 1.0 ms |
| Skærmopløsning | 1920x1080 (Full HD) |
| Opdateringshastighed | 240 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 8 bit |
Billede | |
| HDR | Ja |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skærmkrumning | 1500R |
| Buet skærm | Ja |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-27 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| DisplayPort-Version | 1.2 |
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 2 stk |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.0 |
| VGA | Nej |
| USB-type | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 4.4 cm |
| Vægt med stativ | 6.0 kg |
| Bredde | 60.9 cm |
| Dybde med stativ | 21.1 cm |
| Højde uden stativ | 36.0 cm |
| Højde med stativ | 38.7 cm |
| Vægt uden stativ | 3.8 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .