Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for MSI Pro MP341CQ er 1.990 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Den her skærm kunne være lige det du har brug for til dit kontor-setup. Undervurder aldrig, hvor vigtigt det er med et ordentligt setup med skærm, keyboard, mus og alt det andet tilbehør, der kan forbedre ergonomien i dit hjemmekontor.
Hvis du vil slå dine venner i, hvem der har den største skærm, vil du måske synes om den her, der er 34" stor. Skærmens billedeformat er 21:9 (UltraWide), som fungere rigtig godt for gamere, der ønsker et større overblik. Den her skærms panel er af typen VA, som giver optimal billedekvalitet.
Hvis du leder efter en skærm til gaming, så er egenskaber som responstid og opdateringshastighed vigtige. Med en responstid på 1 ms får du en perfekt skærm til gaming og en god oplevelse uden hak. Den her model har en opdateringshastighed på 100 Hz, hvilket gør den her skærm god til gaming.
Den her skærm er utrolig populær på vores side. Den laveste pris lige nu er 1990.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | MSI Pro MP341CQ |
| Mærke | MSI |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | VA |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 3000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Standard |
| Lanceringsår | 2022 |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD Freesync |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 34.0 " |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar højde | Nej |
| Pixelstørrelse | 0.232 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 1.0 ms |
| Skærmopløsning | 3440x1440 (UltraWide) |
| Opdateringshastighed | 100 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 10 bit |
Billede | |
| HDR | Ja |
| Billedforhold | 21:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skærmkrumning | 1500R |
| Buet skærm | Ja |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-01-05 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| DisplayPort-Version | 1.2 |
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.0b |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Ja |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 11.0 cm |
| Vægt med stativ | 7.7 kg |
| Bredde | 80.9 cm |
| Dybde med stativ | 23.7 cm |
| Højde uden stativ | 37.0 cm |
| Højde med stativ | 47.0 cm |
| Vægt uden stativ | 6.5 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .