Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for ASUS ROG Strix XG27AQV er 3.542 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Ligegyldigt om du er på udkig efter nyt hardware til dit hjemmekontor eller din gaming station, så kan den her skærm være noget for dig. Du bør aldrig gå på kompromis med kvalitet når det kommer til de her ting.
Alt efter hvad du skal bruge skærmen til, bør den opfylde nogle krav i forhold til responstid og opdateringshastighed. Den her model har en opdateringshastighed på 170 Hz. Sådan en høj opdateringshastighed passer godt til spil med høje grafiske krav. Med en responstid på 1 ms får du en perfekt skærm til gaming og en god oplevelse uden hak.
Med 27" er den stor sammenlignet med andre skærme, men der findes også større modeller. Den her skærms panel er af typen IPS/PLS. Den her type panel er ikke så almindelig i moderne skærme. Billedeformatet er 16:9 (Wide), som som passer godt til dem, der ser mange film og gamer.
Kort sagt, så har det her produkt mange fordele og hvis du sammenligner priserne her, vil du se at den laveste pris lige nu er på 3542.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ASUS ROG Strix XG27AQV |
| Mærke | ASUS |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Gaming |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Nej |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-sync Compatible |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 27.0 " |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar højde | Ja |
| Pixelstørrelse | 0.233 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 1.0 ms |
| Skærmopløsning | 2560x1440 |
| Opdateringshastighed | 170 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 400.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 8 bit |
Billede | |
| HDR | Ja |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Skærmkrumning | 2900R |
| Buet skærm | Ja |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (i drift) | 23 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-03-13 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| DisplayPort-Version | 1.2 |
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.0 |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 7.4 cm |
| Vægt med stativ | 5.5 kg |
| Bredde | 61.3 cm |
| Dybde med stativ | 23.5 cm |
| Højde uden stativ | 36.8 cm |
| Højde med stativ | 50.9 cm |
| Vægt uden stativ | 3.1 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .