Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU er 8.420 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
Den her skærm kunne være lige det du har brug for til dit kontor-setup. Undervurder aldrig, hvor vigtigt det er med et ordentligt setup med skærm, keyboard, mus og alt det andet tilbehør, der kan forbedre ergonomien i dit hjemmekontor.
Med 27-tommer anses den her for en stor skærm. Panelet er af typen IPS/PLS. Den her type panel er ikke så almindelig i moderne skærme. Skærmens billedeformat er 16:9 (Wide), som som passer godt til dem, der kan lide at game og se film.
Alt efter hvad du skal bruge skærmen til, bør den opfylde nogle krav i forhold til responstid og opdateringshastighed. Responstiden er på 5 ms, hvilket bør kunne køre spil og andre programmer uden problemer. Opdateringshastigheden på den her model er 60 Hz hvilket er en opdateringshastighed, der skulle være god nok til de fleste behov.
Vi er sikre på, at du bliver glad for den her skærm og hvis du sammenligner priserne her, vil du se at den laveste pris lige nu er på 8420.35 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Standard |
| Farve | Grå |
| Højtalere | Nej |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 27.0 " |
| Energiklasse | F |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 5 ms |
| Justerbar højde | Nej |
| Pixelstørrelse | 0.1167 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 5.0 ms |
| Skærmopløsning | 5120x2880 (5K) |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 600.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 10 bit |
Billede | |
| HDR | Ja |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Buet skærm | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 3 stk |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Mini |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-type | USB-C |
| HDMI | Nej |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug HDR (1000t) | 68.0 kW/h |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (1000t) | 26.0 kW/h |
| Strømforbrug (i drift) | 261 W |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 2.7 cm |
| Vægt med stativ | 7.4 kg |
| Bredde | 61.1 cm |
| Dybde med stativ | 13.5 cm |
| Højde uden stativ | 36.4 cm |
| Vægt uden stativ | 4.7 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-19 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .