Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for LG UltraGear 32GR93U-B er 3.816 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Skærmen er et af de mest vigtige stykker hardware, når det kommer til at skabe et hjemmekontor eller sætte en gaming station sammen. Computerens ydeevne kan kompensere for det meste, men et dårligt billede er svært at leve med.
Når du skal sammenligne skærme er det blandt andet vigtigt at kigge på responstid og opdateringshastighed. Opdateringshastigheden på den her model er 144 Hz. Sådan en høj opdateringshastighed passer godt til spil med høje grafiske krav. Med en meget lav responstid på 1 ms, er du sikker på at få en god gaming oplevelse.
Med 32" er det en af de større skærme på markedet. Skærmens billedeformat er 16:9 (Wide), som er det mest almindelige format. Panelet er af typen IPS/PLS, en sjældent type panel i moderne skærme.
Det her produkt har fået gode anmeldelser. Den laveste pris lige nu er 3816.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LG UltraGear 32GR93U-B |
| Mærke | LG |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Standard |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Nej |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-sync Compatible |
| Billede-i-billede (PIP) | Ja |
| Skærmstørrelse | 32.0 " |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar højde | Ja |
| Pixelstørrelse | 0.1818 mm |
| Responstid (Præcise værdi) | 1.0 ms |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K) |
| Opdateringshastighed | 144 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 500.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 10 bit |
Billede | |
| HDR | Ja |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Buet skærm | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (i drift) | 65 W |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 2 stk |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.1 |
| VGA | Nej |
| USB-type | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 5.4 cm |
| Vægt med stativ | 8.3 kg |
| Bredde | 71.4 cm |
| Dybde med stativ | 27.8 cm |
| Højde uden stativ | 42.8 cm |
| Højde med stativ | 61.1 cm |
| Vægt uden stativ | 6.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-28 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .