Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

IPS/PLS
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Acer Vero B247Y C3bmiruzxv 24 Inch LED Monitor er 1.150 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Acer Vero B247Y C3bmiruzxv 24 Inch LED Monitor |
| Mærke | Acer |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Overfladebehandling | Mat |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Type | Standard |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Ja |
| Skærmstørrelse | 23.8 " |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 4 ms |
| Responstid (Præcise værdi) | 4.0 ms |
| Lysstyrke (nits) | 250.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 8 bit |
Billede | |
| HDR | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Buet skærm | Nej |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 1 |
| DVI | Nej |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-12-13 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .