Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Samsung Odyssey G50D S32DG500 32" er 2.598 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Den her skærm kunne være lige det du har brug for til dit gaming-setup. Undervurder aldrig, hvor vigtigt det er med et ordentligt setup med skærm, keyboard, mus og alt det andet tilbehør, der kan forbedre ergonomien i din battle station.
Med 32-tommer er det en af de større skærme. Billedeformatet er 16:9 (Wide), som som passer godt til dem, der kan lide at game og se film. Panelet er af typen IPS/PLS, en sjældent type panel i moderne skærme.
Hvis du leder efter en skærm til gaming, så er egenskaber som responstid og opdateringshastighed vigtige. Opdateringshastigheden på den her model er 180 Hz, hvilket er i toppen, når det kommer til opdateringshastighed. Med en meget lav responstid på 1 ms, er du sikker på at få en god gaming oplevelse.
Der er meget godt at sige om det her produkt. Den laveste pris lige nu er 2598.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung Odyssey G50D S32DG500 32" |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Gaming |
| Farve | Sort |
| Højtalere | Nej |
| Adaptiv synkronisering | AMD Freesync |
| Billede-i-billede (PIP) | Nej |
| Skærmstørrelse | 32.0 " |
| Energiklasse | F |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar højde | Ja |
| Responstid (Præcise værdi) | 1.0 ms |
| Skærmopløsning | 2560x1440 |
| Opdateringshastighed | 180 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Farvedybde | 8 bit |
Billede | |
| HDR | Ja |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Buet skærm | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (1000t) | 47.0 kW/h |
| Strømforbrug (i drift) | 32 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-05-21 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| DisplayPort-Version | 1.2 |
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.0 |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Ja |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 7.0 cm |
| Vægt med stativ | 7.4 kg |
| Bredde | 71.42 cm |
| Dybde med stativ | 26.35 cm |
| Højde uden stativ | 41.84 cm |
| Højde med stativ | 58.19 cm |
| Vægt uden stativ | 4.4 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .