Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

3840x2160 (4K), OLED
ITFON, EL-Salg Vordingborg
Samsung G80SD computer monitor 81.3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD OLED Silver
Eller 3 betalinger af 2.224 kr./md.*
Annonce
Laveste pris for Samsung Odyssey OLED G80SD 32 Inch 4K UHD Monitor er 6.672 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung Odyssey OLED G80SD 32 Inch 4K UHD Monitor |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | OLED |
| Overfladebehandling | Mat |
| Kontrast | 1000000 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Standard |
| Farve | Sølv |
| Højtalere | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium Pro |
| Billede-i-billede (PIP) | Ja |
| Skærmstørrelse | 32.0 " |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 0.03 ms |
| Justerbar højde | Ja |
| Responstid (Præcise værdi) | 0.03 ms |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K) |
| Opdateringshastighed | 240 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 250.0 cd/m2 |
Billede | |
| HDR | Ja |
Egenskaber | |
| Kan vippes | Ja |
| Drejelig | Ja |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-08-02 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-type | Standard |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Buet skærm | Nej |
Strømforsyning | |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (i drift) | 180 W |
Information om bæredygtighed | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-Certificering | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 100x100 mm |
Mål | |
| Vægt med stativ | 8.4 kg |
| Vægt uden stativ | 5.3 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .