Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

3840x2160 (4K), IPS/PLS
Annonce
Annonce
Laveste pris for Samsung Interactive Display WA86F 86 LED LCD Panel er 14.463 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung Interactive Display WA86F 86 LED LCD Panel |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Paneltype | IPS/PLS |
| Kontrast | 1200 :1 |
| Horisontal synsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (indbygget) | Nej |
| Type | Digital Signage |
| Farve | Sort |
| Skærmstørrelse | 86.0 " |
| Vertikal synsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 8 ms |
| Justerbar højde | Nej |
| Responstid (Præcise værdi) | 8.0 ms |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K) |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Lysstyrke (nits) | 400.0 cd/m2 |
Billede | |
| Billedforhold | 16:9 |
Display | |
| Touchscreen | Ja |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Buet skærm | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 800x600 mm |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (i alt) | 4 stk |
| Ethernet | Ja |
| DVI porte | Nej |
| VGA porte | Nej |
| HDMI-version | 2.1 |
| VGA | Nej |
| USB-type | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI porte | 1 |
| DVI | Nej |
| 3.5mm In (AUX) | Nej |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Mål | |
| Dybde uden stativ | 8.77 cm |
| Bredde | 196.18 cm |
| Højde uden stativ | 117.0 cm |
| Vægt uden stativ | 62.5 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-06-25 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .