Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Her får du fra Streetz en bærbar bluetoothhøjtaler, som giver den bedste fleksibilitet. Den trådløse kommunikation sker via Bluetooth, så du nemt kan forbinde højttaleren med din e
Annonce
Annonce
Laveste pris for Streetz S400 er 325 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Streetz giver dig CM767, en transportable højtaler, der lader dig nyde musik, lydbøger eller podcasts på rejsen eller derhjemme. CM767 er en transportabel højtaler, så du skal bare bruge en lydkilde, for at afspille musik. Du kan streame musik i 9 timer før du skal oplade igen.
Da højtaleren ikke behøver en forstærker, er det meget nemt at tage den med dig på udfulgt. Det har aldrig været nemmere at få adgang til podcast. Forbind højtaleren med trådløse til din telefon eller tablet og start streamingen.
Opsumeret, så har CM767 mange gode funktioner. Den her er en højt placeret bluetoothhøjtaler, når vi taler om popularitet på PriceRunner lige nu og CM767 koster 325.00 kr. Prisen er lavere end gennemsnittet i den her katergori, hvilket gør den her højtaler til et godt køb. Hvis den her højtaler har de funktioner, som du har brug for, vil du helt sikkert blive tilfreds med den.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Streetz S400 |
| Mærke | Streetz |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Antal højtalere | 1 stk |
| Farve | Sort |
| IP-klasse | IPX7 |
Lydegenskaber | |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Watt (maks peak) | 20.0 W |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Egenskaber | |
| Funktioner | Vandtæt:, True wireless stereo (TWS) |
| Fysiske knapper | Volumen |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Nej |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Energikilde | Batteri |
| Batteritid | 8.5 timer |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Hukommelseskortlæser | Micro SD |
| USB-type (ingen strømforsyning) | USB C |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, USB-C |
Trådløst | |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast til musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Mål | |
| Vægt | 0.55 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-03-25 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .