Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får fra Lamax en streaminghøjttaler, som gør det nemt at afspille musik fra din telefon. Med Bluetooth får du let forbindelse til lydkilden.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Lamax Storm1 er 650 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Lamax Storm1 er en transportabel højtaler, der gør det let at lytte til, hvad end du har lyst til af for eksempel musik, lydbøger eller podcasts. Du kan udover at bruge højtaleren trådløst, også nemt fobinde en telefon eller computer til højtaleren med et AUX-kabel.
Det er fantastisk at lytte til musik, og at kunne tage musikken med dig er endnu bedre. Det er det, der er godt ved Lamax Storm1. At den også bare kan stå fast i dit hjem er en ekstra bonus. Det har aldrig været nemmere at få adgang til podcast. Forbind højtaleren med Bluetooth til din telefon og start streamingen.
Alt i alt er Lamax Storm1 en højtaler med gode funktioner. Lamax Storm1 kan lige nu fås fra 650.00 kr. Prisen er lavere end gennemsnittet i den her katergori, hvilket gør den her højtaler til et godt køb. Hvis den her højtaler har de funktioner, som du har brug for, vil du helt sikkert blive tilfreds med den.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lamax Storm1 |
| Mærke | Lamax |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort, Turkis |
| IP-klasse | IP67 |
Lydegenskaber | |
| Frekvensområde (min) | 80.0 Hz |
| Watt (RMS) | 40.0 W |
| Frekvensområde (maks) | 18000.0 Hz |
Egenskaber | |
| Funktioner | Vandtæt:, True wireless stereo (TWS) |
| Fysiske knapper | Volumen, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Nej |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Micro SD |
| USB-type (ingen strømforsyning) | USB C |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-05-11 |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast til musik | Nej |
| NFC | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Energikilde | Batteri |
| Batteritid | 15.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 0.8 kg |
| Højde | 8.0 cm |
| Dybde | 6.4 cm |
| Bredde | 20.4 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .