Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En bærbar højtaler er perfekt, når du vil tage din yndlingsmusik med dig, uanset hvor du skal hen. Modellen bruger Bluetooth for nem tilslutning med andre enheder.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Audio Pro P5 er 999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Med P5 har Audio Pro lavet en transportabel højtaler. Den er perfekt til alt lige fra havefest til fest i stuen. Det er meget praktisk bare at kunne oplade batteriet før du tager afsted. P5 er en transportabel højtaler, så du skal bare bruge en lydkilde, for at afspille musik.
Det er meget praktisk, at du kan tage musikken med dig, hvorend du tager hen. P5 gør det meget ligetil at have musik med på farten. Den her højtaler har Bluetooth. Dermed kan du nemt forbinde din device og give andgang til alt det musik du har på den. En meget nem måde at streame musik fra alle verdenshjørner.
Som du kan læse er P5 en bluetoothhøjtaler med mange gode funktioner. P5 koster 999.00 kr. og er en højt placeret højtaler, når vi taler om popularitet på PriceRunner. Prisen er under gennemsnittet i den her katergori, hvilket gør den her højtaler til et godt køb. Hvis den her højtaler har de funktioner, som du har brug for, vil du helt sikkert blive tilfreds med den.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Audio Pro P5 |
| Mærke | Audio Pro |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Antal højtalere | 1 stk |
| Farve | Sort |
| IP-klasse | IPX4 |
Lydegenskaber | |
| Frekvensområde (min) | 57.0 Hz |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Egenskaber | |
| Funktioner | Vandtæt:, True wireless stereo (TWS) |
| App-styring | Nej |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
| Multirum | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-06-16 |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast til musik | Nej |
| NFC | Nej |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay | Nej |
Strømkilde | |
| Energikilde | Batteri |
| Batteritid | 14.0 timer |
Mål | |
| Dybde | 5.3 cm |
| Bredde | 22.0 cm |
| Højde | 9.7 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .