Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Med den her højtaler kan du nemt afspille musik fra din telefon. Modellen bruger Bluetooth, så du nemt kan parre den med din enhed.
Laveste pris for LG XBOOM RNC9 er 3.036 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
XBOOM RNC9 fra LG kan vise sig at være den perfekte bluetoothhøjtaler til dit hjem. Takket være Bluetooth kan du kontrollere musik og lydniveauet med din telefon. Pludselig er det super nemt at få adgang til tonsvis af musik.
Den her højtaler er en praktisk alt-i-en løsning, hvis du leder efter en nem måde at spille musik på i dit hjem. Den passer bedst til små rum, men kan sikkert spille helt fint i større rum også. Du behøver ikke længere store højtalere og flere maskiner, for at få gode lydoplevelser. Den her højtaler har det hele. Det har aldrig været nemmere at få adgang til musik eller podcast. Forbind højtaleren med trådløse til din telefon eller tablet og start streamingen.
Opsumeret, så har XBOOM RNC9 mange gode funktioner. XBOOM RNC9 koster 3036.00 kr. og er en højt placeret højtaler, når vi taler om popularitet på PriceRunner. Højtaleren har et godt gennemsnit i anmeldelserne på 5 af 5, og dens funktioner gør den til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LG XBOOM RNC9 |
| Mærke | LG |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Antal højtalere | 1 stk |
| Farve | Sort |
Egenskaber | |
| Funktioner | Fjernbetjening |
| Fysiske knapper | Volumen, Play & pause |
| Radio | DAB+, FM |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Ja |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
| Tilslutninger | 6.3 mm Jack, Optisk S/PDIF |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth codec | SBC, AAC |
| Chromecast til musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Mål | |
| Vægt | 22.5 kg |
| Højde | 105.6 cm |
| Dybde | 36.8 cm |
| Bredde | 33.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-07-29 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .