Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her højtaler er perfekt til dig, der ønsker at afspille musik nemt og lige til fra din telefon eller tablet. Den understøtter Bluetooth, så du let kan oprette forbindelse melle
Prøv fleksible betalinger med


Laveste pris for Anker SoundCore 2 Black er 194 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Med SoundCore 2 har Anker lavet en transportabel højtaler. Den er perfekt til alt lige fra en hygge stund derhjemme til havefesten. Du kontrollerer nemt en Bluetooth højttaler med din telefon, hvilket giver dig mulighed for at lytte til musik lig meget, hvor du befinder dig. Det sværeste bliver at vælge den rigtige sang. Batteriet er genopladeligt og kan holde i 24 timer, så du behøver ikke oplade den hele tiden.
Med SoundCore 2 får du en transportabel bluetoothhøjtaler, som du nemt kan tage med dig på udflugt. Du sætter den bare, hvor som helst, når du når din destination. Med den her Bluetooth højtaler, kan du nemt forbinde og streame musik fra din telefon, for eksempel. Du kan give højtaleren adgang til alt podcast som du har på din device.
Som du kan læse er SoundCore 2 en bluetoothhøjtaler med mange gode funktioner. SoundCore 2 koster 194.22 kr. og er en højt placeret bluetoothhøjtaler, når vi taler om popularitet på PriceRunner. Prisen er lavere end gennemsnittet i den her katergori, hvilket gør den her højtaler til et godt køb. Hvis den her højtaler har de funktioner, som du har brug for, vil du helt sikkert blive tilfreds med den.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Anker SoundCore 2 Black |
| Mærke | Anker |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Antal højtalere | 1 stk |
| Farve | Sort |
| IP-klasse | IPX7 |
| Producent farve | Black |
Lydegenskaber | |
| Watt (RMS) | 12.0 W |
Egenskaber | |
| Funktioner | Vandtæt:, Indbygget mikrofon, True wireless stereo (TWS) |
| Fysiske knapper | Volumen, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Nej |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-06-13 |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 4.2, 5.0 |
| Chromecast til musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 20.12 m |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Energikilde | Batteri |
| Batteritid | 24.0 timer |
Mål | |
| Højde | 4.5 cm |
| Dybde | 5.4 cm |
| Bredde | 16.5 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .