Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du ser her en bærbar med en 1,8 GHz AMD Ryzen 7 5700U-processor, som er god til multitasking. Den hurtige harddisk er af SSD-typen, og arbejdshukommelsen på 8 GB er en acceptabel s
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for HP 14s-FQ1484no er 6.799 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Når du udskifter din gamle laptop er det vigtigt at overveje, hvad du skal bruge den til. -skærmen har en opløsning på 1920x1080 og den måler 14 tommer. Processoren er en AMD Ryzen 7 med en hastighed på 1,8GHz og otte processorkerner
HP 14s-FQ1484no R7 8GB 512GB 14" 4Q573EA#UUW er en computer med Windows styresystem. Denne model har 8 GB RAM. Hvis du køber ny RAM you should skal du være sikker på , at det er kompatibelt med dit bundkort.
Processoren, som er en octa-core AMD Ryzen 7, har en hastighed på 1,8 GHz. For at løfte processorens ydeevne har den flere kerner. De programmer som du bruger bør optimeres til at kunne køre på flere kerner. Processoren er en af de vigtigste dele i din computer og det er det, som afgør, hvor hurtig en computer er.
Computeren har en 14,0-tommers skærm. Den interne harddisk er en 512 GB SSD harddisk.
HP 14s-FQ1484no R7 8GB 512GB 14" 4Q573EA#UUW koster 6799.00 kr. og er en meget populær computer på PriceRunner.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP 14s-FQ1484no |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sølv |
| Skærmstørrelse | 14.0 " |
| Numpad | Nej |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 Home |
Billede | |
| Billedforhold | 16:9 |
Kamera | |
| Webcam opløsning | 720p (HD Ready) |
| Webcam | Ja |
Egenskaber | |
| TPM 2.0 | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Baggrundsbelyst tastatur | Ja |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB-version | USB 3.1 Gen 1 |
| Antal USB-A | 2 stk |
| Antal USB-C | 1 stk |
Display | |
| Skærmtype | IPS |
| Skærmopløsning | 1920x1080 (Full HD) |
| Touchscreen | Nej |
Hukommelse | |
| RAM | 8 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
| Max. RAM-understøttet | 16 GB |
Grafik | |
| Dedikeret grafikkort | Nej |
Lagring | |
|---|---|
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Hukommelseskorttype | SD |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 512 GB |
| Optisk drev | Ingen |
Processor | |
| Processormodel | 5700U |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processorhastighed | 1.8 GHz |
| Processormodel | 5700U |
| Processorkerner | 8 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Mobilnetværk | Nej |
| WiDi | Nej |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SIM-kortslot | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | Energy Star, EPEAT |
Mål | |
| Højde | 1.8 cm |
| Dybde | 22.5 cm |
| Bredde | 32.4 cm |
| Vægt | 1.5 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-12-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .