Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

15.6" Pentium Silver, 1.1 GHz, 4 GB RAM, 128 GB SSD
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for HP 15-dw1412no er 3.699 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP 15-dw1412no |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Skærmstørrelse | 15.6 " |
| Numpad | Ja |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 S |
| Lysstyrke (nits) | 220.0 cd/m2 |
Kamera | |
| Webcam opløsning | 720p (HD Ready) |
| Webcam | Ja |
Billede | |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| TPM 2.0 | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Baggrundsbelyst tastatur | Nej |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | RJ45 (LAN), USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| Antal USB-A | 2 stk |
| Antal USB-C | 1 stk |
Display | |
| Skærmopløsning | 1920x1080 (Full HD) |
| Touchscreen | Nej |
| Overfladebehandling | Mat |
Hukommelse | |
| RAM | 4 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
| Antal RAM-slots | 1 |
Grafik | |
| Grafikkort Intel | UHD Graphics 605 |
| Dedikeret grafikkort | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-21 |
Lagring | |
|---|---|
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Hukommelseskorttype | SD |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 128 GB |
| Optisk drev | Ingen |
Processor | |
| Processormodel | N5030 |
| Processor | Pentium Silver |
| Processorhastighed | 1.1 GHz |
| Processormodel | N5030 |
| Processorkerner | 4 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Mobilnetværk | Nej |
| WiDi | Nej |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| SIM-kortslot | Nej |
Strømkilde | |
| Batteritid | 10.0 timer |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Højde | 2.0 cm |
| Dybde | 24.2 cm |
| Bredde | 35.9 cm |
| Vægt | 1.8 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .