Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Lenovo IdeaPad Slim 3 Chrome 14M868 82XJ000YMX er 2.699 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lenovo IdeaPad Slim 3 Chrome 14M868 82XJ000YMX |
| Mærke | Lenovo |
Produktegenskaber | |
| Certificeringer | RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive) |
| Serie | Lenovo IdeaPad |
| Lanceringsår | 2023 |
| Farve | Blå |
| Skærmstørrelse | 14.0 " |
| Numpad | Nej |
| Styresystem | Chrome OS |
| Lysstyrke (nits) | 250.0 cd/m2 |
Kamera | |
| Webcam opløsning | 1080p (Full HD) |
| Webcam | Ja |
Billede | |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| TPM 2.0 | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Baggrundsbelyst tastatur | Nej |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack |
| USB-version | USB 3.2 Gen 1 |
| Antal USB-A | 1 stk |
| Antal USB-C | 1 stk |
Display | |
| Skærmtype | TN |
| Skærmopløsning | 1920x1080 (Full HD) |
| Touchscreen | Nej |
| Overfladebehandling | Mat |
Materiale | |
| Materiale | Plast |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | Energy Star, EPEAT |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-21 |
Lagring | |
|---|---|
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Hukommelseskorttype | microSD |
| SSD-størrelse | 128 GB |
| Optisk drev | Ingen |
Hukommelse | |
| RAM | 8 GB |
| Hukommelsestype | LPDDR4X |
| Max. RAM-understøttet | 8 GB |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Mobilnetværk | Nej |
| WiDi | Nej |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SIM-kortslot | Nej |
Processor | |
| Processormodel | Kompanio 520 |
| Processor | Media Tek |
| Processorhastighed | 2.0 GHz |
| Processormodel | Kompanio 520 |
| Processorkerner | 8 |
Grafik | |
| Grafikkort andre | ARM Mali-G52 2EE MC2 |
| Dedikeret grafikkort | Nej |
Mål | |
| Højde | 1.9 cm |
| Dybde | 22.2 cm |
| Bredde | 32.6 cm |
| Vægt | 1.3 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .