Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for HP 250 G10 9G844ES er 5.620 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Du bør købe en computer, der matcher dine behov og hvad du skal bruge computeren til. Den her computer har en 15,6-tommers skærm med en opløsning på 1920x1080 Den her computer har deca-core Intel Core i5 processor med en hastighed på 1,3GHz.
Den her bærbar fra HP kører med styresystemet Windows. Den her model har 16 GB RAM. Det er vigtigt med så høj en mængde RAM, hvis du skal bruge computeren til videoredigering og andet lignende arbejde.
Processoren i den her computer er en Intel Core i5. Det er en deca-kerne enhed med en hastighed på 1,3GHz. For at løfte processorens ydeevne har den flere kerner. De programmer som du bruger bør optimeres til at kunne køre på flere kerner. For at udføre alle de udregninger som du beder om, bruger computeren processoren, hvis du vil have en hurtig computer, så skal du have en kraftfuld processor.
Skærmstørrelsen på den her bærbar er 15,6". Den her model har et Iris Xe Graphic grafikkort. Det er integreret, og det betyder, at grafikkortet er indbygget i bundkortet. Den interne harddisk er en 512 GB SSD harddisk.
250 G10 9G844ES koster 5620.00 kr. og er en af de mest populære bærbare på PriceRunner.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP 250 G10 9G844ES |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Sølv |
| Skærmstørrelse | 15.6 " |
| Numpad | Ja |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 Home |
| Lysstyrke (nits) | 250.0 cd/m2 |
Kamera | |
| Webcam | Ja |
Billede | |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| TPM 2.0 | Ja |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Baggrundsbelyst tastatur | Nej |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB-version | USB 3.0 |
| Antal USB-A | 2 stk |
| Antal USB-C | 1 stk |
Display | |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Skærmtype | IPS |
| Skærmopløsning | 1920x1080 (Full HD) |
| Touchscreen | Nej |
| Overfladebehandling | Mat |
Lagring | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 512 GB |
| Optisk drev | Ingen |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
| Max. RAM-understøttet | 32 GB |
| Antal RAM-slots | 1 |
Processor | |
| Processormodel | 1334U |
| Processor | Intel Core i5 |
| Processorhastighed | 1.3 GHz |
| Processormodel | 1334U |
| Processorkerner | 10 |
Grafik | |
| Grafikkort Intel | Iris Xe Graphic |
| Dedikeret grafikkort | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Mobilnetværk | Nej |
| WiDi | Nej |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SIM-kortslot | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Højde | 1.86 cm |
| Dybde | 23.6 cm |
| Bredde | 36.0 cm |
| Vægt | 1.52 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-02-16 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .