Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

15.6" AMD Ryzen 5, 2.3 GHz, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA348W er 7.003 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA348W |
| Mærke | ASUS |
Produktegenskaber | |
| Certificeringer | RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive) |
| Serie | ASUS VivoBook |
| Farve | Sort |
| Skærmstørrelse | 15.6 " |
| Numpad | Ja |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 Home |
| Lysstyrke (nits) | 600.0 cd/m2 |
Kamera | |
| Webcam opløsning | 720p (HD Ready) |
| Webcam | Ja |
Billede | |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| TPM 2.0 | Ja |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Baggrundsbelyst tastatur | Ja |
| Fingeraftrykslæser | Ja |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB-version | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 |
| Antal USB-C | 1 stk |
Display | |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Skærmtype | OLED |
| Responstid | 0.2 ms |
| Skærmopløsning | 2880x1620 |
| Touchscreen | Nej |
| Overfladebehandling | Blank |
Materiale | |
| Materiale | Plast |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | Energy Star |
Grafik | |
| Dedikeret grafikkort | Nej |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
| Max. RAM-understøttet | 16 GB |
Lagring | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 512 GB |
| Optisk drev | Ingen |
Processor | |
| Processormodel | 7430U |
| Processor | AMD Ryzen 5 |
| Processorhastighed | 2.3 GHz |
| Processormodel | 7430U |
| Processorkerner | 6 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Mobilnetværk | Nej |
| WiDi | Nej |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SIM-kortslot | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Højde | 2.0 cm |
| Dybde | 22.8 cm |
| Bredde | 35.7 cm |
| Vægt | 1.7 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-07-05 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .