Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for ASUS Vivobook S 14 M5406 er 7.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ASUS Vivobook S 14 M5406 |
| Mærke | ASUS |
Produktegenskaber | |
| Serie | ASUS VivoBook |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Sort |
| Skærmstørrelse | 14.0 " |
| Numpad | Nej |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 Home |
| Lysstyrke (nits) | 400.0 cd/m2 |
Kamera | |
| Webcam opløsning | 1080p (Full HD) |
| Webcam | Ja |
Billede | |
| Billedforhold | 16:10 |
Egenskaber | |
| TPM 2.0 | Ja |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Baggrundsbelyst tastatur | Ja |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB-version | USB 3.2 Gen 1 |
| Antal USB-A | 2 stk |
| Antal USB-C | 2 stk |
Display | |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Skærmtype | OLED |
| Skærmopløsning | 1920x1200 |
| Touchscreen | Nej |
| Overfladebehandling | Blank |
Grafik | |
| Dedikeret grafikkort | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-08-01 |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Hukommelsestype | LPDDR5X |
| Max. RAM-understøttet | 32 GB |
| Antal RAM-slots | 1 |
Lagring | |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Hukommelseskorttype | microSD |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Optisk drev | Ingen |
Processor | |
| Processormodel | 8945HS |
| Processor | AMD Ryzen 9 |
| Processorhastighed | 4.0 GHz |
| Processormodel | 8945HS |
| Processorkerner | 8 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Mobilnetværk | Nej |
| WiDi | Nej |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SIM-kortslot | Nej |
Mål | |
| Højde | 1.4 cm |
| Dybde | 22.2 cm |
| Bredde | 31.1 cm |
| Vægt | 1.3 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .