Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

14" Intel Core Ultra 7, 1.8 GHz, 32 GB RAM, 1 TB SSD
ASUS E-Shop
Zenbook S 14 OLED 120Hz - U7 | 32GB | 1TB | Copilot+ PC
Eller 3 betalinger af 4.230 kr./md.*
Annonce
Laveste pris for ASUS Zenbook S U7UX5406SA-PURE6W er 12.690 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ASUS Zenbook S U7UX5406SA-PURE6W |
| Mærke | ASUS |
Produktegenskaber | |
| Certificeringer | RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive) |
| Serie | ASUS ZenBook |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Sølv |
| Skærmstørrelse | 14.0 " |
| Numpad | Nej |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 Home |
| Lysstyrke (nits) | 400.0 cd/m2 |
Kamera | |
| Webcam opløsning | 1080p (Full HD) |
| Webcam | Ja |
Billede | |
| Billedforhold | 16:10 |
Egenskaber | |
| Ansigtsgenkendelse | Ja |
| Baggrundsbelyst tastatur | Ja |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | Thunderbolt, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB-version | USB 3.2 Gen 2 |
| Antal USB-A | 1 stk |
Lagring | |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 1 TB |
Display | |
|---|---|
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Skærmtype | OLED |
| Responstid | 0.2 ms |
| Skærmopløsning | 2880x1800 |
Hukommelse | |
| RAM | 32 GB |
| Hukommelsestype | LPDDR5X |
| Max. RAM-understøttet | 32 GB |
Processor | |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Processorhastighed | 1.8 GHz |
| Processorkerner | 8 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Højde | 1.19 cm |
| Dybde | 21.47 cm |
| Bredde | 31.03 cm |
| Vægt | 1.2 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-16 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .