Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

13.4" Intel Core Ultra 7, 2.2 GHz, 32 GB RAM, 1 TB SSD
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Dell XPS 9350 28YPH er 14.522 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dell XPS 9350 28YPH |
| Mærke | Dell |
Produktegenskaber | |
| Serie | Dell XPS |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Sølv |
| Skærmstørrelse | 13.4 " |
| Numpad | Nej |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 Pro |
| Lysstyrke (nits) | 400.0 cd/m2 |
Kamera | |
| Webcam opløsning | 1080p (Full HD) |
| Webcam | Ja |
Billede | |
| Billedforhold | 16:10 |
Egenskaber | |
| TPM 2.0 | Ja |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Baggrundsbelyst tastatur | Nej |
| Fingeraftrykslæser | Ja |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C, DisplayPort |
| USB-version | Thunderbolt 4 |
| Antal USB-C | 2 stk |
Display | |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Skærmtype | OLED |
| Responstid | 2.0 ms |
| Skærmopløsning | 2880x1800 |
| Touchscreen | Ja |
| Overfladebehandling | Mat |
Lagring | |
|---|---|
| Hukommelseskortlæser | Nej |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Optisk drev | Ingen |
Hukommelse | |
| RAM | 32 GB |
| Hukommelsestype | LPDDR5X |
Grafik | |
| Dedikeret grafikkort | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| WiDi | Nej |
| WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| SIM-kortslot | Nej |
Processor | |
| Processormodel | 258V |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Processorhastighed | 2.2 GHz |
| Processormodel | 258V |
| Processorkerner | 8 |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Højde | 1.48 cm |
| Dybde | 19.91 cm |
| Bredde | 29.53 cm |
| Vægt | 1.18 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-01-13 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .