Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

16" Intel Core i9, 2.2 GHz, 16 GB RAM, 1 TB SSD
Laveste pris for Acer Predator Helios Neo 16 AI 16'' WQXGA er 19.374 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Acer Predator Helios Neo 16 AI 16'' WQXGA |
| Mærke | Acer |
Produktegenskaber | |
| Serie | Acer Predator |
| Lanceringsår | 2025 |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
| Skærmstørrelse | 16.0 " |
| Numpad | Ja |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 Home |
| Lysstyrke (nits) | 500.0 cd/m2 |
Kamera | |
| Webcam opløsning | 1080p (Full HD) |
| Webcam | Ja |
Billede | |
| Billedforhold | 16:10 |
Egenskaber | |
| TPM 2.0 | Ja |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Baggrundsbelyst tastatur | Ja |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | Thunderbolt, RJ45 (LAN), USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB-version | USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, Thunderbolt 4 |
| Antal USB-A | 3 stk |
| Antal USB-C | 2 stk |
Display | |
| Opdateringshastighed | 240Hz |
| Skærmtype | IPS |
| Skærmopløsning | 2560x1600 |
| Touchscreen | Nej |
| Overfladebehandling | Mat |
Grafik | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 5070 Ti |
| Grafikkort hukommelse | 12 GB |
| Dedikeret grafikkort | Ja |
Lagring | |
|---|---|
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Hukommelseskorttype | microSD, SDXC, SDHC, SD |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Optisk drev | Ingen |
Hukommelse | |
| RAM | 16 GB |
| Hukommelsestype | DDR5 |
| Max. RAM-understøttet | 64 GB |
| Antal RAM-slots | 2 |
Processor | |
| Processormodel | 8700HQ |
| Processor | Intel Core i9 |
| Processorhastighed | 2.2 GHz |
| Processormodel | 8700HQ |
| Processorkerner | 6 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Mobilnetværk | Nej |
| WiDi | Nej |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SIM-kortslot | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Højde | 2.67 cm |
| Dybde | 27.55 cm |
| Bredde | 35.68 cm |
| Vægt | 2.7 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-03-06 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .