Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Lenovo IdeaPad Slim 5-13 R7-7735HS 83J2002MMX er 6.499 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lenovo IdeaPad Slim 5-13 R7-7735HS 83J2002MMX |
| Mærke | Lenovo |
Produktegenskaber | |
| Certificeringer | RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive) |
| Serie | Lenovo IdeaPad |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Blå |
| Producent farve | Polar Blue |
| Skærmstørrelse | 13.3 " |
| Numpad | Nej |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 Home |
| Lysstyrke (nits) | 400.0 cd/m2 |
Kamera | |
| Webcam opløsning | 1080p (Full HD) |
| Webcam | Ja |
Billede | |
| Billedforhold | 16:10 |
Egenskaber | |
| TPM 2.0 | Ja |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Baggrundsbelyst tastatur | Ja |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB-version | USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, Power Delivery (PD), DisplayPort Alt Mode |
| Antal USB-A | 2 stk |
| Antal USB-C | 2 stk |
Materiale | |
| Materiale | Aluminium |
Display | |
| Skærmtype | IPS |
| Skærmopløsning | 1920x1200 |
| Touchscreen | Nej |
| Overfladebehandling | Mat |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | Energy Star, EPEAT |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-03-11 |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Hukommelsestype | LPDDR5X |
| Max. RAM-understøttet | 16 GB |
| Antal RAM-slots | 1 |
Lagring | |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Hukommelseskorttype | microSD |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Optisk drev | Ingen |
Grafik | |
| Grafikkort AMD Radeon | Radeon 680M |
| Dedikeret grafikkort | Nej |
Processor | |
| Processormodel | 7735HS |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processorhastighed | 3.2 GHz |
| Processormodel | 7735HS |
| Processorkerner | 8 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Mobilnetværk | Nej |
| WiDi | Nej |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SIM-kortslot | Nej |
Mål | |
| Højde | 1.4 cm |
| Dybde | 20.69 cm |
| Bredde | 29.55 cm |
| Vægt | 1.15 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .