Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

16" AMD Ryzen 7, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for HP EliteBook 6 G1a 16 Inch Laptop er 14.264 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP EliteBook 6 G1a 16 Inch Laptop |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Serie | HP EliteBook |
| Farve | Sølv |
| Skærmstørrelse | 16.0 " |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 Pro |
Display | |
|---|---|
| Touchscreen | Nej |
Lagring | |
| SSD-størrelse | 512 GB |
Hukommelse | |
| RAM | 16 GB |
Grafik | |
| Dedikeret grafikkort | Nej |
Processor | |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-07-15 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .