Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

16", 32 GB RAM, 1 TB SSD
Laveste pris for HP ZBook Power G11 A C7RZ5AT 16 WUXGA IPS er 20.549 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP ZBook Power G11 A C7RZ5AT 16 WUXGA IPS |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sølv |
| Skærmstørrelse | 16.0 " |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 Pro |
Kamera | |
| Webcam | Ja |
Billede | |
| Billedforhold | 16:10 |
Grafik | |
| Dedikeret grafikkort | Ja |
Display | |
|---|---|
| Skærmtype | IPS |
| Skærmopløsning | 1920x1200 |
Hukommelse | |
| RAM | 32 GB |
| Max. RAM-understøttet | 32 GB |
Lagring | |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 1 TB |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-11-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .