Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

14" Intel Core i7, 32 GB, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Laveste pris for Dell Pro 14 Plus Notebook er 13.027 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dell Pro 14 Plus Notebook |
| Mærke | Dell |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sølv, Grå |
| Skærmstørrelse | 14.0 " |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 11 Pro, Windows 11 Home |
Kamera | |
| Webcam | Ja |
Tilslutninger | |
| Antal USB-A | 2 stk |
| Antal USB-C | 1 stk |
Display | |
| Skærmtype | IPS |
| Touchscreen | Nej, Ja |
Lagring | |
|---|---|
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 512 GB |
Hukommelse | |
| RAM | 16 GB, 32 GB |
Grafik | |
| Dedikeret grafikkort | Nej |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
Processor | |
| Processor | Intel Core i7 |
| Processorkerner | 10 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2026-02-24 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .