Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her bærbar har en højtydende 1,0 GHz Intel Core i5 1035G1-processor. Du får en hurtig SSD-disk, og arbejdshukommelsen (RAM) er 8 GB.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for ASUS ZenBook 14 UX425JA-PURE2 er 6.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Før du begynder at kigge på forskellige laptops bør du tænke over, hvad du skal buge den til. Den interne hukommelse i denne computer er en 512 GB SSD harddisk. Den her quad-core Intel Core i5 processor har en hastighed på op til 1,0GHz.
Den her bærbar fra ASUS kommer med styresystemet Windows. Her får du en computer med 8 GB RAM. Mere RAM lader din computer køre flere programmer på samme tid.
Skærmstørrelsen er 14 tommer. Den interne harddisk er en 512 GB SSD harddisk.
Processoren, som er en quad-core Intel Core i5, har en hastighed på 1,0 GHz. Takket være processoren, der har flere kerner kan computeren håndtere en stor arbejdsbyrde. Processoren er en af de vigtigste dele i din computer. En kraftfuld processor gør computeren hurtigere.
ZenBook 14 UX425JA-PURE2 koster 6999.00 kr. og er en meget populær computer på PriceRunner.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ASUS ZenBook 14 UX425JA-PURE2 |
| Mærke | ASUS |
Produktegenskaber | |
| Serie | ASUS ZenBook |
| Farve | Grå |
| Skærmstørrelse | 14.0 " |
| Numpad | Nej |
| Styresystem | Windows |
| Windows Version | Windows 10 |
Kamera | |
| Webcam | Ja |
Billede | |
| Billedforhold | 16:9 |
Egenskaber | |
| TPM 2.0 | Nej |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Fingeraftrykslæser | Nej |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| Antal USB-A | 1 stk |
| Antal USB-C | 2 stk |
Display | |
| Skærmopløsning | 1920x1080 (Full HD) |
| Touchscreen | Nej |
| Overfladebehandling | Mat |
Materiale | |
| Materiale | Aluminium |
Hukommelse | |
| RAM | 8 GB |
| Hukommelsestype | LPDDR4X |
Grafik | |
| Dedikeret grafikkort | Nej |
Strømkilde | |
| Batteritid | 22.0 timer |
Lagring | |
|---|---|
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Hukommelseskorttype | microSD |
| Type harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 512 GB |
| Optisk drev | Ingen |
Processor | |
| Processormodel | 1035G1 |
| Processor | Intel Core i5 |
| Processorhastighed | 1.0 GHz |
| Processorkerner | 4 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Mobilnetværk | Nej |
| WiDi | Nej |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SIM-kortslot | Nej |
Mål | |
| Højde | 1.4 cm |
| Dybde | 20.8 cm |
| Bredde | 31.9 cm |
| Vægt | 1.2 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-06-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .