Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Indvendig taske
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for B&W International Divider for Type 6500 er 785 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | B&W International Divider for Type 6500 |
| Mærke | B&W International |
| Type | Tasker til tilbehør |
Produktegenskaber | |
| Anvendelse | Kameratilbehør |
| Type af tilbehørstaske | Indvendig taske |
| Farve | Sort |
| Lommer & Rum | Justerbar væg |
Materiale | |
|---|---|
| Materiale | Skum |
Mål | |
| Vægt | 2100.0 g |
| Bredde (udvendigt mål) | 585.0 mm |
| Højde (udvendigt mål) | 415.0 mm |
| Dybde (udvendigt mål) | 160.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-12-16 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .