Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Manfrotto Table Top Tripod + 492 er 859 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Slip af med skæve videoer og slørede billeder med et stativ. Manfrotto Table Top Tripod + 492 er et bord- og ministativ, der er, som det lyder, perfekt til at have med sig i kameratasken. Stativet kan bære kamera på op til 2 kg.
Leder du efter et holdbart kamerastativ, så har du fundet det rette. Manfrotto Table Top Tripod + 492 er lavet af aluminium, hvilket gør stativet både slidstærkt og let at bære på.
Manfrotto Table Top Tripod + 492 har et kuglehoved, som passer perfekt til blandt andet stillfotos. Kugleledet gør det nemt at indstille forskellige positioner, så du altid får billeder med en vandret horisont.
Lige nu kan du få fat i Manfrotto Table Top Tripod + 492 for 859.00 kr. Se det som en investering i din vej til at blive en bedre fotograf.
Sammenlign:
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Inkl. stativhoved | Ja |
| Egnet anvendelse | Foto |
| Belastning (maks) | 2.0 kg |
| Stativgevind | 1/4" -20 UNC, 3/8" -16 UNC |
| Egenskaber | Fleksibelt ben |
Mål | |
| Sammenfoldet længde | 20.0 cm |
| Arbejdshøjde (maks) | 35.5 cm |
| Arbejdshøjde (min) | 11.0 cm |
| Vægt | 0.33 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .