Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her systemkamera uden spejl fra Panasonic kan tage billeder på 24 megapixels og det har en CMOS-sensor.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Panasonic Lumix S5II + 20-60mm F3.5-5.6 er 14.698 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Panasonic Lumix S5II + 20-60mm F3.5-5.6 |
| Mærke | Panasonic |
| Type | Systemkameraer uden spejl |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2023 |
| Farve | Sort |
| Objektiv | Separat |
| Inkluderet objektiv | Lumix S 20-60 mm F3.5-5.6 |
| Brændvidde (maks) | 60.0 mm |
| Brændvidde (min) | 20.0 mm |
Kommunikation | |
| GPS | Nej |
Billede | |
| Billedhastighed (FPS) | 9.0 |
| Lukkertider | 60-1/8000 |
| Billedopløsning | 6.000 x 4.000 |
| Lukkertider | 60-1/8000 |
| Billedformat | RAW |
| Billedstabilisering | Ja |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
| Egenskaber | Sekvenstagning |
Tilslutninger | |
| HDMI-type | HDMI typ A |
| USB-version | 3.2 (Gen 2) |
| USB | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
| HDMI | Ja |
| Hovedtelefonudgang | Ja |
Display | |
| Søger | Elektronisk (EVF) |
| Skærmegenskaber | Touchscreen |
| Skærmstørrelse | 3.0 " |
Lyd | |
| Lydfilformater | AAC, PCM, Stereo |
Sensor | |
|---|---|
| Sensorformat | Fuldformat (35 mm) |
| Antal pixel (MP) | 25.0 MP |
| Lysfølsomhed ISO (maks) | 204800.0 |
| Sensortype | CMOS |
| Lysfølsomhed ISO (min) | 50.0 |
| Effektive pixel | 24.0 MP |
Lagring | |
| Flash-lager | Nej |
| Dual Memory Card Slots | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | Secure Digital (SD) |
Video | |
| Videoopløsning (FPS) | 4096x2160 (30, 24fps), 1920x1080 (120, 60, 48, 30, 24fps) |
| Videoopløsning (maks) | 4.096 x 2.160 |
| Videofilformat | AVC/H.264 .mov, MOV, MP4, MPEG4 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
| NFC | Nej |
Teknisk specifikation | |
| Autofokustype | Kontrastbaseret autofokus, Fasebaseret autofokus |
| Blitzautomatik | TTL |
| Fokus | Autofokus (AF) |
| Blitz | Ekstern |
| AF-punkter | 779 |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Vægt | 740.0 g |
| Mål (HxBxD) | 102x134x90 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-01-26 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .