Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Gigabyte B760M H DDR4 rev. 1.0 er 624 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gigabyte B760M H DDR4 rev. 1.0 |
| Mærke | Gigabyte |
Produktegenskaber | |
| Formfaktor | ATX, Micro-ATX |
| Intel processorsokkel | Socket 1700 |
| Processor Intel | Celeron, Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i9, Pentium Gold |
| Køling | Passiv |
| Chipsæt | Intel B760 |
| Processor understøttet | 1 |
| Processor | Intel |
Egenskaber | |
| Integreret processor | Nej |
| Integreret grafikkort | Ja, Nej |
| RAID type | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Velegnet til Mining | Nej |
| Integreret lydkort | Ja |
| Multi-Grafikkort Support | Nej |
| Integreret netværkskort | Ja |
| TPM 2.0 | Ja |
Hukommelse | |
| Hukommelseshastighed (maks) | 5333 MHz |
| Hukommelsesmodul | DIMM |
| Hukommelse (maks) | 64 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
Netværk | |
| Ethernet Speed (maks) | 1 Gbit/s, 2.5 Gbit/s |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-05-27 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| USB-version | USB 2.0, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 |
| Udvidelsespladser | PCIe x16, PCIe x1 |
| Antal PCIe x16 | 1 stk |
| Antal USB-A | 6 stk |
| HDMI-version | 2.0, 1,0, 2.1 |
| Antal PCIe x1 | 1 stk |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-C, USB-A, HDMI, DisplayPort |
| PCIe version | 4.0, 3.0 |
| Antal 3.5 mm Jack | 3 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
Interne tilslutninger | |
| Antal SATA | 4 stk |
| Interne tilslutninger | USB 2.0 Header, Clear CMOS Jumper, 8-pin ATX12V/EPS12V (4+4), S/PDIF Header, Frontpanel audio header, USB 3.2 Gen 1 Header, M.2, TPM Header, SATA, 24-pin ATX, Seriel port header, Frontpanel-header |
| SATA-version | SATA III (6.0 Gbit/s) |
| Antal 8-pin ATX12V/EPS12V (4+4) | 1 stk |
| M.2 Key Type | M Key |
| M.2 | Ja |
| Antal USB 2.0 Headers | 2 stk |
| Antal 24-pin ATX | 1 stk |
| U.2 | Nej |
| M.2 Formfaktor | 2280, 2242 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 Headers | 1 stk |
| Antal M.2 | 2 stk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .