Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Gigabyte B860M D3HP Bundkort er 902 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gigabyte B860M D3HP Bundkort |
| Mærke | Gigabyte |
Produktegenskaber | |
| Formfaktor | Micro-ATX |
| Intel processorsokkel | LGA-1851 |
| Processor Intel | Core Ultra 5, Core Ultra 7, Core Ultra 9 |
| Køling | Passiv |
| Chipsæt | Intel B860 |
| Processor understøttet | 1 |
| Processor | Intel |
Egenskaber | |
| Integreret processor | Nej |
| Integreret grafikkort | Ja |
| RAID type | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| RAID Controller | Ja |
| Velegnet til Mining | Nej |
| Integreret lydkort | Ja |
| Multi-Grafikkort Support | Nej |
| Integreret netværkskort | Ja |
| TPM 2.0 | Ja |
Netværk | |
| Ethernet Speed (maks) | 1 Gbit/s |
Hukommelse | |
| Hukommelseshastighed (maks) | 4533 MHz |
| RAM Slots | 4 |
| Hukommelsesmodul | DIMM |
| Hukommelse (maks) | 256 GB |
| Hukommelsestype | DDR5 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-01-08 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| USB-version | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 |
| Udvidelsespladser | PCIe x16 |
| DisplayPort-Version | 1.4 |
| Antal DisplayPort | 2 stk |
| Antal PCIe x16 | 2 stk |
| Antal USB-A | 12 stk |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal PCIe x1 | 1 stk |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-C, USB-A, PS/2, HDMI, DisplayPort |
| Antal PCI | 2 stk |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Antal PS/2 | 1 stk |
| PCIe version | 3.0 |
| Antal 3.5 mm Jack | 3 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
Interne tilslutninger | |
| Antal CPU Fan Connectors | 1 stk |
| Antal SATA | 4 stk |
| Interne tilslutninger | M.2, SATA |
| Antal RGB Headers | 1 stk |
| SATA-version | SATA III (6.0 Gbit/s) |
| Antal 8-pin ATX12V/EPS12V (4+4) | 1 stk |
| M.2 Key Type | M Key |
| M.2 | Ja |
| Antal USB 2.0 Headers | 4 stk |
| Antal adresserbare RGB-headers | 2 stk |
| Antal 24-pin ATX | 1 stk |
| U.2 | Nej |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 Headers | 1 stk |
| Antal M.2 | 2 stk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .