Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Babymad opbevaring, Blå farve, Materiale: Rustfrit stål
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Skip Hop Spark Style Termobeholder Rumskib er 210 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Skip Hop Spark Style Termobeholder Rumskib |
| Mærke | Skip Hop |
| Type | Babymad opbevaring |
| Producent farve | Rocket |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Tåler mikrobølgeovn | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-18 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Volumen | 325.0 ml |
| Tåler maskinvask | Nej |
| Farve | Blå |
Mål | |
| Bredde | 9.0 cm |
| Højde | 12.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .