Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Flaskevarmer, Grå farve, Materiale: Plast Tåler maskinvask
Annonce
Annonce
Laveste pris for babybrezza Slate Formula Pro Advanced Slate er 2.097 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | babybrezza Slate Formula Pro Advanced Slate |
| Mærke | babybrezza |
| Type | Flaskevarmer |
| Producent farve | Slate |
| Materiale | Plast |
| Tåler mikrobølgeovn | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-05-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Tåler maskinvask | Ja |
| Farve | Grå |
Mål | |
| Dybde | 25.0 cm |
| Bredde | 22.0 cm |
| Højde | 38.5 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .