Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fra Gazelle finder du denne standardcykel til herrer. Den har syv gear og er uden affjedring. Cyklen kommer med skivebremse - noget for dig, der vil slippe for løbende justering af
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Gazelle Esprit Belt 28" 2023 Pine Green er 9.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Esprit Belt 28" 2023 Pine Green er lavet til mænd og er med 7 gear. Med en vægt på 19 kg, er cyklen, hverken let eller tung, men et sted midt imellem.
Cyklen har skivebremser, som er gode hvis du vil have bedst mulig bremseevne. Der er to typer bremser på markedet. En er de hydrauliske skivebremse, som nærmest er vedligeholdelsesfrie og den anden skivebremse er mekanisk, som er lidt billigere men samtidig kræver mere vedligeholdelse.
Hvis du sammenligner prisen på den her cykel på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 9999.00 kr., og det er en af de mest populære modeller. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør cyklen til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gazelle Esprit Belt 28" 2023 Pine Green |
| Mærke | Gazelle |
| Type | Standardcykler |
Type | |
| Type af standardcykel | Bycykel |
Størrelse | |
| Hjulstørrelse | 28" |
| Stelstørrelse | 49cm, 54cm, 59cm, 64cm |
Mål | |
| Vægt | 18.8 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-12-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Målgruppe | Herre |
| Rammemateriale | Aluminium |
| Udstyr | Lås, Lygte, Kædebeskyttelse, Bagagebærere |
| Lanceringsår | 2023 |
| Antal gear | 7 |
| Gearserie | Shimano Nexus 7 |
| Farve | Grøn |
| Producent farve | Pine Green |
| Bremsetype | Skivebremse |
| Støddæmper | Ingen affjedring |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .