Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Landevejscykel, Gravelcykel, 20 gear, 28"
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Companion G2.0 2024 49cm - Sand er 12.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Companion G2.0 2024 49cm - Sand |
| Mærke | Companion |
| Type | Landevejscykler |
Type | |
| Type af landevejscykel | Gravelcykel |
Størrelse | |
| Hjulstørrelse | 28" |
| Stelstørrelse | 49cm |
Mål | |
| Vægt | 12.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-04-27 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Målgruppe | Herre |
| Rammemateriale | Aluminium |
| Lanceringsår | 2024 |
| Antal gear | 20 |
| Gearserie | Shimano GRX |
| Farve | Beige |
| Producent farve | Sand |
| Bremsetype | Skivebremse |
| Støddæmper | Ingen affjedring |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .