Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Compaq 376593-001 36GB er 3.217 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Hvis du ønsker at udvide det interne lager på din bærbar, så kan denne model fra Compaq være et godt valg. Rotationshastigheden på netop denne model er 15000 rpm. En højere rotationshastighed betyder højere ydeevne. Den her model er en konventionel harddisk bygget med roterende magnetiske diske.
Denne harddisk kan bruges til at udvide eller opgradere din eksisterende lagerenhed. Lagerpladsen på den her harddisk er 36 og formfaktoren for den her model er 3.5".
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 3217.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Compaq 376593-001 36GB |
| Mærke | Compaq |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2009-09-23 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 36 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 15000 rpm, 7200 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s, SAS, SAS 12Gb/s |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 3.5", 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .