Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den mekaniske harddisk er intern og har 1.200 GB lagerplads. Diskens formfaktor er 2.5". En HDD-harddisk er tit rimelig til prisen i forhold til den høje lagerkapacitet.
Prøv fleksible betalinger med
Favoritten.dk
1_2TB SAS 12Gbps 10K 2_5_ Hybrid in 3_5_
Annonce
Laveste pris for Dell 400-AJPC 1.2TB er 1.328 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
I denne tid, hvor vi gemmer flere og flere ting digitalt er en ny HDD harddisk måske lige det du mangler til at organisere dine billeder og videoer. Den har en rotationshastighed på 10000 rpm. En højere rotationshastighed betyder højere ydeevne. Den her model er en harddisk af typen HDD. Den består af magnetiske diske og har i lang tid været den bedste type lagringsmedie til store mængder data.
Denne harddisk kan bruges til at udvide eller opgradere din eksisterende lagerenhed. Lagerpladsen på den her harddisk er 1.200 og den har en 2.5" formfaktor.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1327.50 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Dell 400-AJPC 1.2TB |
| Mærke | Dell |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-04-11 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 1200 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 10000 rpm, 7200 rpm |
| Type | HDD, SSD Harddiske |
| Interface | SAS, SAS 12Gb/s |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 3.5", 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .