Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Silicon Power Xpower XS70 SSD 2TB er 2.157 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
I denne tid, hvor vi gemmer flere og flere ting digitalt er en ny SSD harddisk måske lige det du mangler til at organisere dine billeder og videoer. Læse- og skrivehastigheden for den her harddisk er henholdsvis 7.300 MB og 6.800 MB. Jo højere disse tal er, jo hurtigere kan drevet læse og skrive filer. Dette er en SSD-enhed, og den er derfor både hurtigere og mere energieffektiv end almindelige HDD-harddiske.
Med den her Silicon Power SSD-harddisk i din computer får du en markant kortere opstartstid af dine applikationer og selve computeren. Du kan opbevare op til 2.000 og den har en M.2 formfaktor. M.2 er en fleksibel formfaktor, der kan forbindes til en bred vifte af grænseflader, afhængigt af hvad der understøttes af dit bundkort.
Vi er sikre på, at du vil blive tilfreds med den her harddisk. Den nuværende laveste pris er 2157.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Silicon Power Xpower XS70 SSD 2TB |
| Mærke | Silicon Power |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 33.0 g |
| Bredde | 24.6 mm |
| Højde | 10.8 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-02-11 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 2000 GB |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1600000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 7300 MB/s |
| Interface | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 6800 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .