Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for Samsung Portable SSD T7 Shield 1TB USB 3.2 Gen 2 er 1.856 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Hvis det interne lager på din computer er ved at løbe tør, så er en ekstern SSD harddisk en perfekt mulighed for at udvide lagerpladsen. Den har plads til 1,000 GB data, som lader dig gemme en hel del film og billeder uden problemer. Læse- og skrivehastigheden for den her harddisk er henholdsvis 1.050 MB og 1.000 MB. Jo højere disse tal er, jo hurtigere kan drevet læse og skrive filer.
Hvis du vil supplere din lagerplads, så kan den her bærbare SSD-harddisk være en god mulighed. SSD-drev vejer generelt mindre end en HDD-harddisk. Lagerpladsen på den her harddisk er 1.000 og den bruger en USB-C forbindelse.
Kort sagt, har den her harddisk mange gode egenskaber. Den nuværende laveste pris er 1856.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung Portable SSD T7 Shield 1TB USB 3.2 Gen 2 |
| Mærke | Samsung |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 98.0 g |
| Bredde | 59.0 mm |
| Højde | 88.0 mm |
| Dybde | 13.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-05-06 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 1000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-C |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 1050 MB/s |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Ekstern |
| Skrivehastighed | 1000 MB/s |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .