Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Samsung T7 Shield Portable SSD 4TB er 5.467 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Den her eksterne SSD harddisk fra Samsung er en mulighed for at øge mængden af data, du kan gemme. Læse- og skrivehastigheden for den her harddisk er henholdsvis 1.050 MB og 1.000 MB. Jo højere disse tal er, jo hurtigere kan drevet læse og skrive filer. Den har plads til 4,000 GB data, som lader dig gemme en hel del film og billeder uden problemer.
Den her model giver støjsvag og energieffektiv lagring til dem, der er på farten og til enhver tid vil have deres data tilgængelige. Du kan opbevare op til 4.000 og den bruger en USB-C forbindelse.
Kort sagt, har den her harddisk mange gode egenskaber. Den nuværende laveste pris er 5467.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung T7 Shield Portable SSD 4TB |
| Mærke | Samsung |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Vægt | 98.0 g |
| Bredde | 88.0 mm |
| Højde | 13.0 mm |
| Dybde | 59.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-26 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 4000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-C |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 1050 MB/s |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Ekstern |
| Skrivehastighed | 1000 MB/s |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .