Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Adata Legend 960 M.2 2280 2TB er 3.063 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Den her SSD harddisk fra Adata kan muligvis erstatte din gamle lagerenhed. Læse- og skrivehastigheden for den her harddisk er henholdsvis 7.400 MB og 6.800 MB. Jo højere disse tal er, jo hurtigere kan drevet læse og skrive filer. Modellens kapacitet er på 2,000 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme.
Da en SSD-harddisk ikke har nogen bevægelige dele, er den mere støjsvagt end en HDD-harddisk. Hvis det er vigtigt for dig, så er den her model måske noget for dig. Den kan opbevare 2.000 og læse- og skrivehastigheden er 7.400 MB og 6.800 MB.
Kort sagt, har den her harddisk mange gode egenskaber og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 3063.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Adata Legend 960 M.2 2280 2TB |
| Mærke | Adata |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Interne tilslutninger | |
| M.2 Formfaktor | 2280 |
Mål | |
| Vægt | 8.0 g |
| Bredde | 22.0 mm |
| Højde | 2.2 mm |
| Dybde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 2000 GB |
| Flash-lager | SLC |
| Tilfældig læsning 4KB (maks) | 750000 IOPS |
| Tilfælding skrivning 4KB (maks) | 630000 IOPS |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 2000000 timer |
| Type | SSD Harddiske |
| Læsehastighed | 7400 MB/s |
| Interface | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivehastighed | 6800 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 1560 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .